Свідоцтво на здійснення діяльності арбітражного керуючого

Особливим учасником в процедурі банкрутства є арбітражний керуючий. Через нього здійснюється зв’язок між сторонами, господарським судом та іншими учасниками у справі про банкрутство.
Законом встановлено, що арбітражний керуючий – це фізична особа, яка має свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого, видане в установленому законодавством порядку, та діє на підставі ухвали господарського суду.

Умови та випадки надання послуги

Наявність свідоцтва є обов’язковою умовою здійснення діяльності арбітражного керуючого.
Свідоцтво видається Мін’юстом без обмеження строку дії не пізніше ніж на десятий день з дня надходження рекомендації Кваліфікаційної комісії арбітражних керуючих про видачу свідоцтва особі, яка склала кваліфікаційний іспит.
Свідоцтво вручається особисто арбітражному керуючому або його представнику за довіреністю.
Наказ Мін’юсту про видачу свідоцтва не пізніше наступного робочого дня з дня його видачі розміщується на офіційному вебсайті Мін’юсту.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство юстиції України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Дві фотокартки розміром 40 х 30 мм. | Довідка про відсутність судимості | Інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення | Копії відповідних сторінок паспорта громадянина України, які містять відомості про прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), місце реєстрації проживання/перебування (або копії паспорта громадянина України у формі картки (ID) та довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи) | Копії документів, що підтверджують наявність стажу роботи (довідки, виписки із наказів, письмові трудові договори і угоди тощо) | Копія диплома про вищу юридичну або економічну освіту другого (магістерського) рівня. | Копія сертифіката про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами | Копія трудової книжки | Оригінал відгуку про проходження стажування | Оригінал довідки медичної установи про стан здоров’я (медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричного оглядів) | Копії документів, які додаються до заяви про допуск до складання кваліфікаційного іспиту, засвідчуються особистим підписом особи. Напис про засвідчення копії документа складається зі слів “Згідно з оригіналом”, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів (ініціалу імені) та прізвища, дати засвідчення копії

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Результати

Видача свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого, Відмова у видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство юстиції України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии