Внесення зміни до Суднової книги України з видачею суднового білета

У разі виникнення змін, що викликають необхідність виправлення відомостей, внесених до Суднової книги України, зокрема, у разі змін головних механізмів, зареєстрованого місця проживання судновласника, в частині технічних характеристик, зміни власника (спадщина), орган державної реєстрації судна за місцем його реєстрації вносить відповідні зміни до Суднової книги України.

Умови та випадки надання послуги

У разі подання заяви через уповноважений орган/особу подається довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження діяти від імені власника (судновласника), в якому обов’язково вказуються паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання) уповноваженої особи.
Копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом або органами, які здійснювали їх оформлення та видачу.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба з морського та річкового транспорту України, Територіальні органи Державної служби з морського та річкового транспорту

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

1. Заява власника (судновласника) у довільній формі з зазначенням змін, що викликають необхідність виправлення відомостей, внесених до Суднової книги України | Оригінал суднового білета, що потребує заміни | Документ, що підтверджує сплату зборів, або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) за внесення змін до Суднової книги України та видачу суднових документів | Документ, що підтверджує необхідність виправлення відомостей, внесених до Суднової книги України; | Згода на збір та обробку персональних даних | Копія документа, що підтверджує особу власника та його громадянство (у разі належності судна фізичній особі)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Судновий білет

Вартість

Звичайне надання:

Державна служба з морського та річкового транспорту України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии