Повідомлення про початок будівельних робіт СС1

За наявності права на земельну ділянку замовник будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із незначними наслідками (СС1), може розпочинати будівельні роботи. Однак перед початком будівельних робіт замовник має подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт до відповідного органу через ЦНАП або Портал Дія. До будівельних робіт відноситься нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення, реставрація, капітальний ремонт.

Умови та випадки надання послуги

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), подається замовником будівництва або його уповноваженою особою до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю через центр надання адміністративних послуг (карта ЦНАП http://map.cnap.in.ua/) за місцем знаходження такого об’єкта або через Портал Дія або заповнюється та надсилається рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг.Повідомлення подається за встановленою формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/72/f351247n636.doc.Для подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт через Портал Дія вам знадобиться знадобиться електронний підпис (кваліфікований електронний підпис).У разі подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт до Центру надання адміністративних послуг за місцем розташування вашого об’єкта, вам знадобиться ідентифікаційний код та паспорт. Якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.Якщо ваш документ подаватиме уповноважений представник, потрібно додати примірник оригіналу або нотаріально засвідченої копії документа.Якщо ваш об’єкт розташований на території кількох адміністративно-територіальних одиниць, документ має бути зареєстрований Державною архітектурно-будівельною інспекцією України. Для цього необхідно подати повідомлення до Центру надання адміністративних послуг м. Києва за адресою: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 19-Б.Повідомлення про вдалу реєстрацію чи повернення документа на доопрацювання також з’явиться в кабінеті громадянина і буде відправлено на електронну пошту. Після реєстрації повідомлення запис про це з’явиться в Реєстрі будівельної діяльності. Інформація про внесення даних до реєстру розміщується на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва https://e-construction.gov.ua/permits_doc_new у розділі “Реєстри”.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Органи державного архітектурно-будівельного контролю, Центр надання адміністративних послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)

Строки

У разі подання повідомлення через Портал Дія внесення до Реєстру інформації здійснюється автоматично в день подання такого повідомлення: 1 день; У разі подання повідомлення через ЦНАП: 5 днів (робочі)

Результати

Реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)

Вартість

У разі подання повідомлення через Портал Дія внесення до Реєстру інформації здійснюється автоматично в день подання такого повідомлення: Безоплатне надання; У разі подання повідомлення через ЦНАП: Безоплатне надання

Державна архітектурно-будівельна інспекція України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии