Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім`ї у зв`язку з досягненням 14-річного віку

Після досягнення дитиною, що має статус дитини з багатодітної сім’ї, 14-річного віку, до посвідчення потрібно вклеїти нову фотокартку. Для цього потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з відповідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

У разі досягнення дитиною, що має посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, 14-річного віку, в посвідчення вклеюється нова фотокартка.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Районні, районні у місті Києві (у разі утворення) та місті Севастополі ради, Міські, районні у містах ради та їх виконавчі органи

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява одного з батьків | Довідка про склад сім`ї (оригінал) | Копія паспорта одного з батьків (при подачі копій документів обов`язкове пред`явлення їх оригіналів для звірки) | Копія посвідчення батьків багатодітної сім`ї | Копія свідоцтва про народження дитини | Оригінал посвідчення дитини з багатодітної сім`ї | Фото дитини 3х4 (в 2-х примірниках)

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Відмова у вклеєнні фотокартки у посвідчення дитини з багатодітної сім`ї, Вклейка фотокартки у посвідчення дитини з багатодітної сім’ї

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство соціальної політики України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии