Анулювання дозволу на будівельні роботи

Дозвіл на виконання будівельних робіт може бути анульовано за заявою замовника будівництва. Для цього замовнику будівництва потрібно подати заяву про анулювання за допомогою електронного кабінету на Порталі Дія.

Умови та випадки надання послуги

Дозвіл на виконання будівельних робіт може бути анульовано органом державного архітектурно-будівельного контролю, зокрема, у разі подання замовником заяви про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт.Заяву на анулювання дозволу на виконання будівельних робіт для об’єктів, що належать до класу відповідальності СС2/СС3, подається до органу державного архітектурно-будівельного контролю за допомогою електронного кабінету на Порталі Дія.Для подання заяви на анулювання дозволу на виконання будівельних робіт за допомогою Порталу Дія вам знадобиться електронний підпис (кваліфікований електронний підпис).Після подання заяви на анулювання дозволу перевіряйте її статус у кабінеті громадянина на Порталі Дія. Повідомлення про анулювання дозволу або відмову в анулюванні також з’явиться в кабінеті громадянина і буде відправлено на електронну пошту.Після реєстрації заяви про анулювання дозволу запис про це з’явиться в Реєстрі будівельної діяльності, а в кабінеті громадянина з’явиться відповідний витяг. Перевірити статус дозволу можна за допомогою Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництваhttps://e-construction.gov.ua/permits_doc_new у розділі “Реєстри”.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Органи державного архітектурно-будівельного контролю

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Результати

Повідомлення про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт, Повідомлення про відмову у анулюванні дозволу на виконання будівельних робіт

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна архітектурно-будівельна інспекція України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии