Внесення інформації до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів

Ведення Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів передбачає внесення до нього інформації про страхових (перестрахових) брокерів і видачу їм свідоцтва. Для внесення до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів та одержання свідоцтва страховий (перестраховий) брокер подає до Нацкомфінпослуг необхідний пакет документів.

Умови та випадки надання послуги

Для внесення до Реєстру та одержання Свідоцтва страховий (перестраховий) брокер (далі – заявник) подає до Нацкомфінпослуг заяву та необхідні документи. Про внесення змін до зазначених документів страховий (перестраховий) брокер зобов’язаний повідомити Нацкомфінпослуг у десятиденний строк з дня реєстрації цих змін у встановленому порядку (якщо така реєстрація обов’язкова згідно з чинним законодавством) або в десятиденний строк з дня внесення таких змін (в інших випадках) та надати копії документів, що підтверджують такі зміни.
Нацкомфінпослуг протягом тридцяти днів з дати надходження заяви та всіх необхідних документів приймає розпорядження про включення до Реєстру або про відмову щодо внесення інформації до Реєстру.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про внесення інформації до державного реєстру страхових та перестрахових брокерів | Економічне обґрунтування запланованої посередницької діяльності страхового (перестрахового) брокера | Копія кваліфікаційного документа, який отриманий у порядку, установленому Нацкомфінпослуг, про одержання професійних знань, що відповідають базовому рівню кваліфікації страхового (перестрахового) брокера, виданого керівнику юридичної особи або фізичній особі – підприємцю, що мають намір провадити брокерську діяльність на страховому ринку, засвідчену в установленому законодавством порядку

Строки

У паперовій формі: 30 днів (календарні)

Результати

Внесення інформації до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів

Вартість

У паперовій формі: Безоплатне надання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии