Проведення атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм категорії

З метою уникнення порушень у діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що можуть вплинути на безпеку та стан здоров’я дітей, або фактів порушення вимог державних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку, такі заклади підлягають обов’язковій державній атестації. За результатами державної атестації закладу може бути присвоєна вища, перша, друга або третя категорія.

Умови та випадки надання послуги

Відповідно до статті 34 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» формою державного контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку є державна атестація дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, яка проводиться в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. За результатами проведення державної атестації закладу може бути присвоєна вища, перша, друга або третя категорія.
Для проходження державної атестації керівник/власник закладу не пізніше 01 квітня подає необхідний пакет документів до суб’єкта надання адміністративної послуги.У інформаційно-аналітичій довідці про діяльність закладу за міжатестаційний період зазначається про стан дотримання вимог державних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку дітей у частині матеріально-технічного, кадрового і методичного забезпечення, організації та проведення оздоровчо-виховного процесу, організації дозвілля та медичного обслуговування.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Інформаційно-аналітична довідка про діяльність закладу за міжатестаційний період | Копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців | Копія виховних та оздоровчих планів і програм, за якими працює заклад | Копія документів, що підтверджують право на користування земельною ділянкою або право власності на неї | Копія калькуляції вартості путівки | Копія статуту (положення) | Копія штатного розпису

Строки

Звичайне надання: 15 днів (календарні)

Результати

Рішення про визнання закладу атестованим

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство соціальної політики України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии