Анулювання дозволу водокористування за межами України

Відповідно до українського законодавства, діяльність, що пов’язана з використанням водних біоресурсів за межами юрисдикції України, може здійснюватися за наявності відповідного дозволу. У разі виникнення підстав для анулювання такого дозволу необхідно подати заяву до Державного агентства рибного господарства України. Дія дозволу припиняється через п’ятнадцять робочих днів з дня прийняття рішення про його анулювання.

Умови та випадки надання послуги

У разі подачі заяви уповноваженим представником, додатково надається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.З дня прийняття рішення про анулювання дозволу дія цього дозволу припиняється через п’ятнадцять робочих днів.Рішення про анулювання дозволу може бути оскаржено в судовому порядку.Для отримання інформації щодо отримання адміністративної послуги можна звертатися до відділу адміністративних послуг та дозвільних документів Держрибагентства за адресою: вул. Гоголівська, 41-а, м. Київ (каб. 8).

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява суб’єкта господарювання про анулювання дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення про анулювання дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии