Переоформлення дозволу на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі

Для відкриття та експлуатації магазину безмитної торгівлі підприємству потрібен дозвіл. У разі виникнення необхідності переоформити дозвіл підприємство звертається до територіального органу Державної митної служби із заявою та пакетом документів. Якщо підстав для відмови у переоформленні дозволу немає, інформація щодо переоформлення дозволу вноситься в реєстр, а заявник отримує витяг з нього.

Умови та випадки надання послуги

Підставою для переоформлення дозволу є необхідність внесення змін у відомості, зазначені у дозволі (у тому числі зміна найменування юридичної особи або прізвища, ім’я, по батькові громадянина – підприємця, зазначених у дозволі, зміна місцезнаходження юридичної особи або місця проживання громадянина – підприємця, яким надано дозвіл, зміна кількісних характеристик тощо).
Протягом 30 днів з дня виникнення обставин, зазначених у частині першій цієї статті, підприємство, якому надано дозвіл, зобов’язане звернутися до органу, який надав такий дозвіл, із заявою про його переоформлення.
Заява про переоформлення дозволу подається у тому ж порядку і розглядається у той же строк, що й заява про надання відповідного дозволу. При цьому дозвіл, що підлягає переоформленню, зберігає чинність протягом усього строку розгляду заяви.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна митна служба України, Адміністрація Державної прикордонної служби України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява на переоформлення дозволу на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі | Документи, що підтверджують зміну відомостей

Строки

Для юридичних осіб та ФОП: 20 днів (робочі)

Результати

Видання витягу з реєстру магазинів безмитної торгівлі.

Вартість

Для юридичних осіб та ФОП: Безоплатне надання

Державна митна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии