Зміни і доповнення до договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність

Після укладання відповідно до законодавства України суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності області договорів (контрактів) про виробничу кооперацію, спільне виробництво та інші види спільної інвестиційної діяльності за участю іноземного інвестора, не пов’язаної із створенням юридичної особи, можуть виникнути обставити, коли потрібно внести зміни або ж доповнення до таких договорів (контрактів). Для цього потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з необхідним пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Комплект документів для одержання картки державної реєстрації змін і доповнень до договору (контракту) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора подається органам державної реєстрації у встановлений час (за графіком) і приймається у спеціально визначеному ними приміщенні.
Підтвердженням державної реєстрації змін і доповнень до договору (контракту) є картка державної реєстрації змін і доповнень до договору (контракту), яка оформлюється у чотирьох примірниках. Четвертий примірник картки державної реєстрації змін і доповнень до договору (контракту) та засвідчена в установленому порядку копія змін і доповнень до договору (контракту) залишаються в органах державної реєстрації. Інші три примірники видаються заявникові.Картки державної реєстрації змін і доповнень до договору (контракту) та оригінал змін і доповнень до договору (контракту) видаються уповноваженому на те представнику заявника при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу, та відповідним чином оформленого доручення.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Лист звернення про державну реєстрацію змін до договору (контракту) | Зміни і доповнення до договору (контракту) (оригінал і копія), засвідчені в установленому порядку | Засвідчені копії установчих документів суб’єкта (суб’єктів) зовнішньоекономічної діяльності України та свідоцтва про його державну реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності | Інформаційна картка договору (контракту) за формою, що встановлює Мінекономіки | Документи, що свідчать про реєстрацію (створення) іноземної юридичної особи (нерезидента) в країні її місцезнаходження (витяг із торгівельного, банківського або судового реєстру тощо). Ці документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України, якщо міжнародними договорами, в яких бере участь Україна, не передбачено інше. Зазначені документи можуть бути засвідчені також у посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані в МЗС | Ліцензія, якщо згідно із законодавством України цього вимагає діяльність, що передбачається договором (контрактом); ( Абзац сьомий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1919 ( 1919-99-п ) від 18.10.99) | Документ про оплату послуг за державну реєстрацію змін і доповнень до договору (контракту)

Строки

Звичайне надання: 20 днів (календарні)

Результати

Державна реєстрація змін і доповнень до договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Вартість

Звичайне надання: 102.0 UAH (6 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян)

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии