Держреєстрація договорів про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Державній реєстрації підлягають договори про виробничу кооперацію, спільне виробництво та інші види спільної інвестиційної діяльності, не пов’язаної із створенням юридичної особи, укладені відповідно до законодавства суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності України за участю іноземного інвестора.
Державну реєстрацію договорів (контрактів) здійснює Мінекономрозвитку та уповноважені ним органи на підставі листа-звернення про державну реєстрацію та після розгляду поданих документів.

Умови та випадки надання послуги

Державній реєстрації підлягають договори (контракти) про виробничу кооперацію, спільне виробництво та інші види спільної інвестиційної діяльності, не пов’язаної із створенням юридичної особи, укладені відповідно до законодавства суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності України за участю іноземного інвестора.Державна реєстрація договорів (контрактів) є підставою для здійснення іноземної інвестиції за такими договорами (контрактами) відповідно до Закону України “Про режим іноземного інвестування”.Комплект документів для одержання картки державної реєстрації договору (контракту) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора подається органам державної реєстрації (відповідно до наказу МЗЕЗторгу від 20.02.97 № 125 “Про заходи МЗЕЗторгу щодо забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.1997 р. № 112” це обласні та Київська міська державні адміністрації) у встановлений час (за графіком) і приймається у спеціально визначеному ними приміщенні.У разі обгрунтованої потреби органи державної реєстрації можуть вимагати інші документи, що стосуються визначення цілей, умов діяльності, спроможності учасників виконати договір (контракт), а також відповідності його законодавству.
Підтвердженням державної реєстрації договору (контракту) є картка державної реєстрації договору (контракту). Картка державної реєстрації договору (контракту) оформлюється у чотирьох примірниках. Четвертий примірник картки державної реєстрації договору (контракту) та засвідчена в установленому порядку копія договору (контракту) залишаються в органах державної реєстрації. Інші три примірники видаються заявникові.Картки державної реєстрації договору (контракту) та оригінал контракту видаються уповноваженому на те представнику заявника при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу, та відповідним чином оформленого доручення.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Лист звернення про державну реєстрацію договору (контракту) | Договір (контракт) (оригінал і копія), засвідчені в установленому порядку | Документи, що свідчать про реєстрацію (створення) іноземної юридичної особи (нерезидента) в країні її місцезнаходження (витяг із торгівельного, банківського або судового реєстру тощо). Ці документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України, якщо міжнародними договорами, в яких бере участь Україна, не передбачено інше. Зазначені документи можуть бути засвідчені також у посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані в МЗС | Документ про оплату послуг за державну реєстрацію договору (контракту) | Засвідчені копії установчих документів суб’єкта (суб’єктів) зовнішньоекономічної діяльності України та свідоцтва про його державну реєстрацію як суб’єкта ідприємницької діяльності | Інформаційна картка договору (контракту) за формою, що встановлює Мінекономрозвитку | Ліцензія, якщо згідно із законодавством України цього вимагає діяльність, що передбачається договором (контрактом)

Строки

Звичайне надання: 20 днів (календарні)

Результати

Державна реєстрація договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Вартість

Звичайне надання:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии