Розширення діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та відходів автомобільним транспортом

Якщо підприємство або підприємець має намір розширити умови здійснення діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та відходів автомобільним транспортом, необхідно подати заяву про розширення провадження виду господарської діяльності до Державної служби України з безпеки на транспорті. На підставі такої заяви орган ліцензування приймає рішення.

Умови та випадки надання послуги

Ліцензія з розширення виду провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом надається за умови:1. Відсутність підстав для залишення заяви без розгляду та відмови у видачі ліцензії2. Відповідність Ліцензійним умовам.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з безпеки на транспорті

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про отримання (розширення) ліцензії | Відомості про власні, орендовані, надані ліцензіату в кредит або лізинг транспортні засоби за формою згідно з додатком 3 та завірені заявником копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та тимчасових реєстраційних талонів, якщо передбачено їх оформлення | Відомості про кваліфікацію персоналу автомобільного перевізника, визначеного пунктами 12-15 цих Ліцензійних умов, за формою згідно з додатком 5 | Відомості про наявність матеріально-технічної бази, яка забезпечує виконання технологічних операцій, або договорів із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання таких операцій, за формою згідно з додатком 2 та завірені здобувачем ліцензії копії зазначених договорів | Відомості про спеціальне обладнання транспортних засобів, які використовуються для перевезень пасажирів на таксі, за формою згідно з додатком 4 (для внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів на таксі)

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Розширення провадження виду господарської діяльності, Відмова у розширенні провадження виду господарської діяльності

Вартість

Звичайне надання:

Державна служба України з безпеки на транспорті
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии