Дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів військового призначення або подвійного використання

Експорт та імпорт товарів може здійснюватися суб’єктами підприємницької діяльності за наявності відповідного дозволу, що видається Державною службою експортного контролю України. Розгляд заяв суб’єктів щодо експорту товарів до держав, стосовно яких встановлено часткове ембарго або обмеження на експорт, виходячи з міжнародних зобов’язань України чи інтересів національної безпеки, здійснює Міжвідомча комісія з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Умови та випадки надання послуги

Адміністративну послугу можуть отримувати суб’єкти господарювання (юридичні особи чи фізичні особи-підприємці), які зареєстровані у Держекспортконтролі як суб’єкти здійснення міжнародних передач товарів.
Умовою отриманні генерального або відкритого висновку на здійснення тимчасового ввезення/вивезення товарів військового призначення або подвійного використання є створення суб’єктом здійснення міжнародних передач товарів системи внутрішньофірмового експортного контролю, яка атестується Держекспортконтролем.
Умовою отриманні дозволу на право здійснення експорт, імпорту товарів військового призначення та товарів, які місять відомості, що становлять державну таємницю, є наявність у суб’єкта повноважень на право здійснення зазначених експорту та імпорту, які йому надані Кабінетом Міністрів України

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба експортного контролю України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Відомості про мету ввезення | Документ про походження товарів | Засвідчена в установленому порядку копія договору комісії, доручення тощо (коли імпортером є підприємство-посередник) | Засвідчена в установленому порядку копія зовнішньоекономічного договору (контракту) на експорт зазначених у заяві товарів | Зобов’язання імпортера та кінцевого споживача не реекспортувати і не передавати отримані товари будь-кому, крім кінцевого споживача, без дозволу на це Держекспортконтролю | Зобов’язання імпортера та кінцевого споживача щодо використання товарів, які ввозяться в Україну | Зобов’язання кінцевого споживача про те, що будь-яка наступна передача товарів буде здійснена тільки після отримання відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю | Копія довідки про ступінь секретності товару, яку суб’єкт подавав Держекспортконтролю під час проведення попередньої експертизи товарів і реєстрації цього суб’єкта в Держекспортконтролі | Оригінали документів про зобов’язання та гарантії іноземного суб’єкта – кінцевого споживача стосовно імпортованих товарів | Сертифікат кінцевого споживача

Строки

Щодо дозволу на експорт (реекспорт) товарів військового призначення: 45 днів (календарні); Щодо дозволу на експорт (реекспорт) товарів подвійного використання: 30 днів (календарні); Щодо дозволу на імпорт товарів військового призначення/подвійного використання: 15 днів (календарні)

Результати

Дозвіл на право експорту/імпорту товарів військового призначення та подвійного використання

Вартість

Щодо дозволу на експорт (реекспорт) товарів військового призначення: ; Щодо дозволу на експорт (реекспорт) товарів подвійного використання: ; Щодо дозволу на імпорт товарів військового призначення/подвійного використання: ; Генеральний дозвіл: 2550.0 UAH (150 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); Генеральний дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів на безоплатній основі (у тому числі гарантійне обслуговування або ремонт і постачання запасних частин за рекламаційними актами): 170.0 UAH (10 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); Відкритий дозвіл: 4250.0 UAH (250 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); Разовий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів на безоплатній основі: 85.0 UAH (5 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); За разовий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів за контрактом з вартістю до 50 тис. гривень включно: 340.0 UAH (20 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); За разовий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів за контрактом з вартістю від 50 тис. до 500 тис. гривень включно: 510.0 UAH (30 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); За разовий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів за контрактом з вартістю понад 50000 тис. гривень: 3400.0 UAH (200 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); Відкритий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів на безоплатній основі (у тому числі гарантійне обслуговування або ремонт і постачання запасних частин за рекламаційними актами): 340.0 UAH (20 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); за разовий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів за контрактом з вартістю від 500 тис. до 5000 тис. гривень включно: 1020.0 UAH (60 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян); За разовий дозвіл на здійснення експорту/імпорту товарів за контрактом з вартістю від 5000 тис. до 50000 тис. гривень включно: 1700.0 UAH (100 Неоподатковувані мінімуми доходів громадян)

Державна служба експортного контролю України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии