Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) нарізної зброї

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) нарізної зброї засвідчується відповідним дозволом. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання дозволу на зберігання та носіння (реєстрація) нарізної зброї потрібно звернутись до Національної поліції України із пакетом документів:1. Заява щодо видачі дозволу на зберігання та носіння зброї на ім’я керівника органу поліції2. Дві фотокартки розміром 3 х 4 см3. Дублікат дозволу з відміткою магазину про продаж зброї, пристрою або з відміткою про переоформлення їх у встановленому законодавством порядку4. Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги5. Договір страхування
6. Довідка про здійснення експериментального відстрілу зброї.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна поліція України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім’я керівника органу поліції за місцем проживання заявника | Заповнена картка-заява | Довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування | Медична довідка | Копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України | Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги | Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо)

Строки

Термінове надання: 10 днів (календарні); Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Видача дозволу на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) нарізної зброї

Вартість

Термінове надання: 55.68 UAH, 54.0 UAH; Звичайне надання: 46.68 UAH, 36.0 UAH

Національна поліція України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии