Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) гладкоствольної зброї

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) гладкоствольної зброї мають особи, що отримали відповідний дозвіл. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання дозволу на зберігання та носіння (реєстрація) гладкоствольної зброї необхідно звернутись до Національної поліції України із пакетом документів:1. Заява щодо видачі дозволу на зберігання та носіння зброї на ім’я керівника органу поліції2. Дві фотокартки розміром 3 х 4 см3. Дублікат дозволу з відміткою магазину про продаж зброї, пристрою або з відміткою про переоформлення їх у встановленому законодавством порядку4. Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги5. Договір страхування.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна поліція України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім’я керівника органу поліції за місцем проживання заявника | Заповнена картка-заява | Довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування | Медична довідка | Копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України | Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги | Документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо), якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті

Строки

Термінове надання: 10 днів (календарні); Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Видача дозволу на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) гладкоствольної зброї

Вартість

Термінове надання: 55.68 UAH, 54.0 UAH; Звичайне надання: 46.68 UAH, 36.0 UAH

Національна поліція України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии