Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) пристрою для відстрілу патронів споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) травматичної зброї мають особи, що отримали відповідний дозвіл. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання дозволу на зберігання та носіння (реєстрація) пристрою для відстрілу патронів споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії необхідно звернутись до Національної поліції України із пакетом документів:1. заява щодо видачі дозволу на зберігання та носіння зброї на ім’я керівника органу поліції2. дві фотокартки розміром 3 х 4 см3. дублікат дозволу з відміткою магазину про продаж зброї, пристрою або з відміткою про переоформлення їх у встановленому законодавством порядку4. платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги5. довідка про здійснення експериментального відстрілу зброї.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна поліція України, Територіальні органи Національної поліції України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім’я керівника органу поліції за місцем проживання (реєстрації) заявника | Заповнена картка-заява | Довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування | Медична довідка | Документи, що підтверджують, що заявник належить до осіб, які мають право отримати дозвіл на травматичну зброю, тобто підтверджують наявність права звертатися до дозвільного органу з відповідною заявою | Копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України | Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги | Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо)

Строки

Термінове надання: 10 днів (календарні); Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Видача дозволу на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) пристрою для відстрілу патронів споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії

Вартість

Термінове надання: 55.68 UAH, 54.0 UAH; Звичайне надання: 46.68 UAH, 36.0 UAH

Національна поліція України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии