Анулювання ліцензії на розроблення, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для отримання інформації

У разі наміру повністю або частково анулювати дію ліцензії на здійснення діяльності, що пов’язана з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, ліцензіату необхідно звернутися до Служби безпеки України із заявою про анулювання власної ліцензії.

Умови та випадки надання послуги

Ліцензіат подає до органу ліцензування заяву про анулювання власної ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації.
Орган ліцензування приймає рішення про анулювання ліцензії повністю або частково протягом п’яти робочих днів з дня одержання заяви.
Рішення про анулювання ліцензії, прийняте на підставі, передбаченого пунктом 1 частини дванадцятої 16 статті Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», набирає чинності з дня його прийняття.
Орган ліцензування інформує ліцензіата щодо рішення про анулювання ліцензії повністю або частково протягом п’яти календарних днів шляхом направлення йому рекомендованого листа.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Служба безпеки України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про анулювання власної ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації

Строки

Для юридичних осіб та ФОП: 5 днів (робочі)

Результати

Рішення про анулювання ліцензії

Вартість

Для юридичних осіб та ФОП: Безоплатне надання

Служба безпеки України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии