Зміни до ліцензії у сфері використання ядерної енергії у разі наміру поширити дію ліцензії

У разі наміру підприємства поширити дію ліцензії на додаткові ядерні установки, сховища для захоронення радіоактивних відходів, будівлі чи об’єкти, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, а також розширити межі майданчика, на якому розміщено ядерну установку або сховище для захоронення радіоактивних відходів, необхідно внести зміни до відповідної ліцензії. Для цього ліцензіат звертається із заявою до Державної інспекції ядерного регулювання України.

Умови та випадки надання послуги

Послуга надається у разі наміру ліцензіата поширити дію ліцензії на додаткові ядерні установки, сховища для захоронення радіоактивних відходів, будівлі чи об’єкти, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, а також розширити межі майданчика, на якому розміщено ядерну установку або сховище для захоронення радіоактивних відходів.
Для отримання адміністративної послуги потрібно звернутись до Державнаої інспекції ядерного регулювання України із заявою, оформленою згідно з Додатком 1 до Положення про перелік документів, що подаються експлуатуючою організацією для отримання ліцензії на провадження діяльності на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки, та іншими підтвердними документами.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна інспекція ядерного регулювання України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про внесення змін (переоформлення, видачу дубліката) до ліцензії на право провадження відповідного виду діяльності | Документи, які обґрунтовують підстави для внесення змін до ліцензії | Ліцензія, до якої вносяться зміни

Строки

100 відсотків розміру плати за видачу ліцензії: 730 днів (календарні)

Результати

Зміна до ліцензії

Вартість

100 відсотків розміру плати за видачу ліцензії: 100%

Державна інспекція ядерного регулювання України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии