Продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами

Для продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами надрокористувачеві необхідно звернутися до Державної служби геології та надр України із заявою.

Умови та випадки надання послуги

Заява та додані до неї документи із прошитими і пронумерованими сторінками подаються органові з питань надання дозволу разом з описом доданих документів, засвідченим підписом надрокористувача. Заява засвідчується підписом надрокористувача із зазначенням дати подання та вихідного номера. Разом із заявою подається також копія заяви та доданих до неї документів.Для продовження строку дії дозволу надрокористувач подає заяву і ті ж документи, що і для отримання дозволу без проведення аукціону, та їх копію в електронній формі. В електронній формі заява та документи подаються через електронний кабінет надрокористувача.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба геології та надр України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява на продовження строку дії дозволу | Заява на видобування корисних копалин, геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ), будівництво та експлуатацію підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у тому числі споруд для підземного зберігання нафти, газу та інших речовин і матеріалів, захоронення шкідливих речовин і відходів виробництва, скидання стічних вод | Заява на геологічне вивчення надр та геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку, не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку його дії

Строки

Звичайне надання: 20 днів (календарні)

Результати

Дозвіл на користування надрами

Вартість

Звичайне надання:

Державна служба геології та надр України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии