Оформлення та обмін проїзного документа біженця

Проїзний документ біженця є документом, що посвідчує особу його власника та надає їй право на виїзд з України і в’їзд в Україну. Документ видається територіальним органом Державної міграційної служби за місцем проживання біженця, який досягнув шістнадцятирічного віку. У разі виникнення підстав для обміну документа, а також втрати або викрадення, особа зобов’язана звернутися до контролюючого органу.

Умови та випадки надання послуги

Підставою для одержання адміністративної послуги є:- наявність рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем в Україні;- наявність у іноземця чи особи без громадянства, якого визнано біженцем в Україні, посвідчення біженця.У разі оформлення проїзного документа біженця вперше, замість втраченого або викраденого та обміну проїзного документа біженця іноземець або особа без громадянства особисто або за зверненням його законного представника звертається до територіального органу ДМС України за місцем проживання та подає документи, необхідні для оформлення або обміну проїзного документа біженця.Для оформлення проїзного документа біженця вперше, замість втраченого або викраденого та обміну проїзного документа біженця дитині, розлученій із сім’єю, документи подаються законним представником такої дитини.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Територіальні органи Державної міграційної служби України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява, зміст та форма якої встановлюється МВС | Документи, які підтверджують втрату, викрадення та причини обміну проїзного документа біженця | Дві фотокартки розміром 35 х 45 міліметрів, у разі потреби також дві фотокартки дітей

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Видача проїзного документа біженця, Відмова від оформлення та видачі проїзного документа біженця

Вартість

Звичайне надання: 226.0 UAH

Державна міграційна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии