Довідка ОК-7

Довідка ОК-7, яку видає Пенсійний фонд України, дає змогу перевірити страховий стаж працівника, за яким визначають, яким буде відсоток нарахування лікарняних.
Для отримання довідки за формою ОК-7 про страховий стаж необхідно звернутися із заявою та пакетом документів до Пенсійного фонду України особисто або онлайн.

Умови та випадки надання послуги

У разі відсутності в Реєстрі застрахованих осіб інформації про застраховану особу за визначеними параметрами формується та надається довідка про відсутність індивідуальних відомостей про особу.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Пенсійний фонд України, Територіальні органи Пенсійного фонду України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Копія паспорта громадянина України або інший документ, який посвідчує особу | Документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта | Документи, що дають змогу ідентифікувати застраховану особу та її законного представника чи піклувальника або представника закладу, який здійснює опіку та піклування | Документи, що посвідчують особу представника та її повноваження діяти від імені особи, яку він представляє, а також засвідчені копії документів, що дають змогу ідентифікувати особу

Строки

Звичайне надання: 15 днів (календарні)

Результати

Довідка за формою ОК-7

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Пенсійний фонд України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии