Заміна свідоства про реєстрацію ОПУ фондового ринку

У разі зміни найменування або місцезнаходження об’єднання професійних учасників фондового ринку зобов’язане зареєструвати внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також замінити свідоцтво. Для цього уповноважена особа звертається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку із заявою про заміну свідоцтва.

Умови та випадки надання послуги

У разі зміни найменування та/або місцезнаходження об’єднання професійних учасників фондового ринку протягом п’яти робочих днів з дати державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, подає до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку заяву про заміну свідоцтва про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку, оформлену згідно з додатком 4 до Положення про об’єднання професійних учасників фондового ринку, та оригінал свідоцтва про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про заміну свідоцтва про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку | Оригінал свідоцтва про реєстрацію

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Свідоцтво про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии