Дублікат документа про внесення до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів

У разі втрати чи пошкодження документа про внесення до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів потрібно отримати дублікат. Для цього до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, подається заява про видачу дубліката, а також пошкоджений оригінал свідоцтва або інформація про публікацію оголошення про втрату документа.

Умови та випадки надання послуги

Видача дубліката документа про внесення до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів здійснюється за умови втрати або пошкодження бланка Свідоцтва.
Для отримання дубліката Свідоцтва необхідно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, із заявою, оформленою згідно з Додатком 5 до Положення про реєстрацію страхових та перестрахових брокерів і ведення державного реєстру страхових та перестрахових брокерів, та іншим підтвердними документами.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката Свідоцтва | Інформація про публікацію оголошення про втрату Свідоцтва у друкованих засобах масової інформації (у разі втрати свідоцтва) | Непридатне для користування Свідоцтво

Строки

У паперовій формі: 5 днів (робочі)

Результати

Дублікат свідоцтва про внесення до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів

Вартість

У паперовій формі: Безоплатне надання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии