Дублікат свідоцтва про реєстрацію філії страховика – нерезидента

У разі пошкодження чи втрати свідоцтва про реєстрацію філії страховика – нерезидента необхідно отримати дублікат. Рішення про його видачу приймає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на підставі заяви.

Умови та випадки надання послуги

Підставами для видачі дубліката Свідоцтва є втрата Свідоцтва або пошкодження бланка Свідоцтва.
Для отримання дубліката свідоцтва про реєстрацію філії страховика – нерезидента необхідно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, із заявою, оформленою згідно з Додатком 6 до Порядку реєстрації філій страховиків-нерезидентів, та іншими підтвердними документами.
Про видачу дубліката Свідоцтва робиться запис у Реєстрі філій страховиків – нерезидентів. У разі видачі дубліката Свідоцтва замість утраченого або пошкодженого Нацкомфінпослуг приймає розпорядження про визнання недійсним Свідоцтва, що було втрачене або пошкоджене, з унесенням відповідних змін до Реєстру філій страховиків – нерезидентів.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката Свідоцтва | Інформація про публікацію оголошення про втрату Свідоцтва в друкованих засобах масової інформації | Не придатне для користування Свідоцтво

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Видача дубліката Свідоцтва

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии