Продовження дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Підприємство, що має намір здійснювати діяльність, що пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом, повинне отримати відповідну ліцензію. У разі необхідності продовження дії ліцензії потрібно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, із заявою та необхідними документами.

Умови та випадки надання послуги

У разі якщо користувач радіочастотного ресурсу України має намір продовжити зазначений у ліцензії термін користування радіочастотним ресурсом України після його закінчення, він повинен не пізніше ніж за чотири місяці до закінчення терміну дії ліцензії звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, із заявою за формою згідно з Додатком 10 до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про продовження терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України | Частотний план мережі РЕЗ, що заявляються (зворотній бік заяви про продовження терміну дії ліцензії)

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України (після отримання НКРЗІ документа, що підтверджує внесення плати до Державного бюджету України за продовження терміну її дії)

Вартість

Звичайне надання: 170.0 UAH (170 За формулою, встановленою постановою КМУ від 22.02.2006 р. № 200)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии