Анулювання дозволу на митну брокерську діяльність

У разі виникнення підстав для анулювання дозволу на здійснення митної брокерської діяльності підприємству необхідно подати заяву до Державної митної служби. Після анулювання дозволу заявник протягом 5 робочих днів отримує завірену копію наказу про анулювання дозволу.

Умови та випадки надання послуги

З метою анулювання Дозволу підприємство надсилає на адресу Державної митної служби України заяву про анулювання/зупинення дії дозволу на провадження митної брокерської діяльності, яка заповнюється у друкованому вигляді за допомогою друкувального пристрою на аркуші паперу формату А4 засобами поштового або електронного зв’язку.
У разі подання Заяви в електронній формі на неї накладають кваліфікований електронний підпис керівника підприємства/фізичної особи -підприємця та надсилають засобами електронного зв’язку.
Будь-які виправлення та підчистки у Заяві про анулювання/зупинення дії дозволу на провадження митної брокерської діяльності не допускаються.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна митна служба України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про анулювання/зупинення дії дозволу на провадження митної брокерської діяльності (за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 04.08.2015 № 693 „Про діяльність митних брокерів”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.08.2015 за № 1036/27481)

Строки

Для юридичних осіб та ФОП: 20 днів (робочі)

Результати

Наказ про анулювання дозволу на здійснення митної брокерської діяльності

Вартість

Для юридичних осіб та ФОП: Безоплатне надання

Державна митна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии