Надання вищої категорії спортивним школам

Для присвоєння спортивній школі вищої категорії засновник або власник звертається із заявою та пакетом документів до Міністерства молоді та спорту України. Категорія надається спортивній школі строком на 4 роки і підтверджується свідоцтвом. Після закінчення строку категорія підтверджується або змінюється.

Умови та випадки надання послуги

Підставою для надання спортивній школі відповідної категорії є заява про надання категорії за формою згідно з додатком 1 до Положення про надання категорій спортивним школам, та підтвердні документи. Розгляд матеріалів здійснюється постійно діючою комісією, яка утворюється Мінмолодьспортом України для надання вищої категорії.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство молоді та спорту України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява засновника (власника) спортивної школи або уповноваженого ним органу | Подання структурного підрозділу з фізичної культури і спорту | Показники виконання вимог для одержання категорії (додаток до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 993) | Копія статуту спортивної школи | Виписка з Єдиного державного реєстра юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців | Звіти за формою 5-ФК “Звіт дитячо-юнацької спортивної школи (спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву)”, затвердженою наказом Мінмолодьспорту від 07.03.2017 № 946, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 27 березня 2017 р. за № 400/30268 (за останні 3 роки) | Штатний розпис і тарифікаційний список (за 3 роки) | Довідка про стан матеріально-технічної бази спортивної школи та інформація щодо використання орендованих спортивних баз та споруд | Копія паспорта спортивної споруди (за наявності власних спортивних споруд) | Копія свідоцтва про одержання категорії (за наявності)

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Cвідоцтво про одержання вищої категорії, Відмова у наданні вищої категорії спортивній школі, Рішення про надання вищої категорії спортивній школі

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство молоді та спорту України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии