Дублікат свідоцтва (тимчасового свідоцтва) про реєстрацію випуску цінних паперів (крім цінних паперів інститутів спільного інвестування)

У разі втрати чи пошкодження свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів емітенту необхідно отримати його дублікат. Для цього заява про отримання дубліката подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Умови та випадки надання послуги

Повідомлення емітента про можливість отримання дубліката свідоцтва здійснюється засобами телекомунікаційного зв’язку.
Отримання дублікату свідоцтва/тимчасового свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів здійснюється заявником особисто або через уповноважену особу.
Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/admnstrativna-posluga-z-vidatch-dublkata-svdotstva-timtchasovogo-svdotstva-pro-restratsyu-vipusku-tsnnih-paper/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів | Копія опублікованого в друкованих засобах масової інформації оголошення про втрату оригіналу свідоцтва (у разі втрати оригіналу свідоцтва), засвідчену підписом керівника та печаткою емітента | Копія свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів, оригінал якого втрачено (у разі наявності такої копії) | Не придатне для користування свідоцтво про реєстрацію випуску цінних паперів (у разі пошкодження)

Строки

Звичайне надання: 7 днів (робочі)

Результати

Дублікат свідоцтва/тимчасового свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии