Дозвіл на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі

Магазин безмитної торгівлі — це спеціалізований торговельний заклад, розташований у пункті пропуску через державний кордон України, відкритий для міжнародного сполучення, а також на повітряному і водному транспортному засобі комерційного призначення, що виконує міжнародні рейси, та призначений для реалізації товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі. Магазин безмитної торгівлі здійснює свою діяльність на підставі дозволу, що видається Державною митною службою України.

Умови та випадки надання послуги

Документи подаються до митниці та органу охорони державного кордону, у зоні діяльності яких планується відкрити магазин безмитної торгівлі, особисто заявником, уповноваженою на це особою або направляється заявником поштоюЗаява реєструється в день її надходження і розглядається митним органом та органом охорони державного кордону протягом 5 робочих днів після її реєстрації. Під час розгляду Заяви перевіряється достовірність відомостей, зазначених у поданих заявником документах. Митним органом також перевіряється відповідність передбачуваного для МБТ приміщення вимогам статей 420 та 421 Митного кодексу України.
Мотивовані висновки щодо можливості або неможливості відкриття МБТ разом з документами, митний орган та орган охорони державного кордону подають відповідно до Державної митної служби України та Адміністрації Держприкордонслужби України. Висновок митного органу, зокрема, має містити повні відомості про МБТ та організацію в ньому митного контролю за товарами, що переміщуються через митний кордон України. Копії документів зберігаються у митному органі та органі охорони державного кордону.
Подані до Державної митної служби України та Адміністрації Держприкордонслужби України документи розглядаються спільною робочою групою, створеною відповідно до наказу Державної митної служби України та Адміністрації Держприкордонслужби України. Якщо документи відповідають вимогам, установленим Митним кодексом України та законодавством України з питань охорони державного кордону, наказом Державної митної служби України й Адміністрації Держприкордонслужби України протягом 15 робочих днів після надходження документів до Державної митної служби України заявнику надається дозвіл на відкриття та експлуатацію МБТ.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна митна служба України, Адміністрація Державної прикордонної служби України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 08.06.2012 № 692 | Довідка банку (банків) про поточні рахунки заявника в національній та/або іноземній валюті | Згода заявника на обробку його персональних даних відповідно до законодавства України | Копії документів, що підтверджують право власності або користування приміщенням, у якому плануються відкриття та експлуатація магазину безмитної торгівлі | Копії установчих документів | План приміщення магазину безмитної торгівлі | План пункту пропуску через державний кордон України з позначенням місця, де планується відкрити магазин безмитної торгівлі (у разі відкриття магазину безмитної торгівлі у пункті пропуску через державний кордон України)

Строки

Для юридичних осіб та ФОП: 20 днів (робочі)

Результати

Видання витягу з реєстру магазинів безмитної торгівлі, Включення підприємства, що отримало дозвіл до реєстру магазинів безмитної торгівлі

Вартість

Для юридичних осіб та ФОП: Безоплатне надання

Державна митна служба України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии