Свідоцтво про реєстрація об’єднання професійних учасників фондового ринку

Об’єднання професійних учасників може об’єднувати учасників, які здійснюють діяльність на фондовому ринку, і має бути зареєстрованим. У результаті реєстрації Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку видає свідоцтво про реєстрацію об’єднання.

Умови та випадки надання послуги

Усі документи, що складаються заявником (крім документів, що підтверджують членство), не можуть за датою складання перевищувати одного місяця та мають бути засвідчені підписом керівника та печаткою об’єднання (за наявності), а ті документи, які займають більше ніж один аркуш, мають бути додатково прошиті, пронумеровані та засвідчені підписом керівника та печаткою об’єднання (за наявності).Зазначені вимоги не стосуються документів, які видаються або погоджуються органами державної влади, договорів на користування приміщенням та фінансової звітності.Рішення загальних зборів членів об’єднання професійних учасників фондового ринку за відповідним видом професійної діяльності щодо реєстрації його як ОПУ не може за датою складання бути раніше засідання останніх загальних зборів об’єднання.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу свідоцтва про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку. | Висновок аудитора (аудиторської фірми) щодо розміру та складу активів ОПУ та відомості про аудиторський висновок (звіт). | Витяг з трудової книжки або копії наказів про призначення та звільнення, що підтверджують наявність у керівника заявника стажу роботи на фондовому ринку, засвідчені в установленому законодавством порядку. | Відомості про накладені на об’єднання санкції за правопорушення органами державної влади (у тому числі перелік постанов, розпоряджень, рішень НКЦПФР) протягом трьох останніх років до дати подання заяви або з дати створення із зазначенням дати накладення санкції, органу, що наклав санкцію, причин її накладення, виду та розміру санкції, стану виконання санкції на дату подання заяви. | Довідка про бездоганну ділову репутацію керівника, заступника(ів) керівника заявника, складена у довільній формі, в якій повинна міститися інформація стосовно наявності (відсутності) фактів судимості за корисливі чи посадові злочини, не знятої або не погашеної в установленому законом порядку, фактів перебування у трудових відносинах із членами заявника та пов’язаності відносинами контролю з членами заявника. | Довідка про сертифікованих осіб об’єднання професійних учасників фондового ринку за відповідним видом професійної діяльності. | Довідка щодо відповідності приміщення санітарним нормам у розрахунку на одного працівника, складена заявником у довільній формі. | Копії документів, що підтверджують право власності ОПУ на приміщення або право користування ним, засвідчені підписом уповноваженої особи об’єднання. | Копії документів, що підтверджують членство професійних учасників, які мають ліцензії з відповідного виду професійної діяльності на фондовому ринку, в об’єднанні за тим самим видом професійної діяльності. | Копії правил і стандартів професійної діяльності на фондовому ринку та положень ОПУ, засвідчені підписом уповноваженої особи ОПУ. | Копія рішення загальних зборів членів заявника щодо реєстрації його як ОПУ. | Копія рішення органу державної податкової служби про внесення організації (установи) до Реєстру неприбуткових установ та організацій. | Копія Статуту ОПУ, засвідчена підписом керівника та печаткою об’єднання (за наявності). | Перелік професійних учасників фондового ринку – членів ОПУ, які провадять той вид професійної діяльності на фондовому ринку, за яким зареєстровано ОПУ. | Фінансова звітність, підтверджена аудитором, за попередній рік та за останній квартал, що передує поданню документів ОПУ (крім новостворених об’єднань).

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Свідоцтво про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку, Відмова у видачі свідоцтвва про реєстрацію об’єднання професійних учасників фондового ринку

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии