Скасування свідоцтва про реєстрацію об’єднання як СРО професійних учасників фондового ринку

У разі необхідності скасувати свідоцтво про реєстрацію об’єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку необхідно подати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку заяву про скасування свідоцтва.

Умови та випадки надання послуги

Документи, необхідні для надання адміністративної послуги, надсилаються поштою (надаються) до центрального апарату НКЦПФР.Повідомлення про cкасування свідоцтва про реєстрацію об’єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку направляється заявнику листом НКЦПФР.
Протягом 30 днів від дня одержання заяви про скасування свідоцтва про реєстрацію об’єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринкуприймається Рішення НКЦПФР про скасування такого свідоцтва.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про скасування свідоцтва про реєстрацію об’єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення про скасування свідоцтва про реєстрацію об’єднання як саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии