Погодження правил і стандартів професійної діяльності на фондовому ринку (змін до них)

Об’єднання професійних учасників зобов’язане подавати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на погодження правила і стандарти професійної діяльності на фондовому ринку, а також зміни до них, затверджені загальними зборами учасників ОПУ.

Умови та випадки надання послуги

Усі Правила ОПУ (зміни до них) подаються до НКЦПФР у двох примірниках (оригінали) і повинні бути затверджені відповідним органом ОПУ, до компетенції якого належить їх затвердження.
Кожен документ, наданий ОПУ, має бути засвідчений підписом керівника ОПУ, а ті документи, які займають більше ніж один аркуш, мають бути додатково прошиті, пронумеровані, засвідчені підписом керівника ОПУ.
Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/pogodzhennya-pravil-standartv-profesyno-dyalynost-na-fondovomu-rinku-zmn-do-nih/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про погодження правил об’єднання професійних учасників фондового ринку або заява про погодження змін до правил об’єднання професійних учасників фондового ринку | Обґрунтування причин прийняття Правил ОПУ (внесення змін до них) | Порівняльна таблиця старої та нової редакцій Правил ОПУ з урахуванням змін (у разі надання на погодження змін до Правил) | Правила ОПУ (зміни до них)

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Рішення про погодження Правил ОПУ (змін до них), Рішення про відмову в погодженні Правил ОПУ (змін до них)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии