Виправлення помилки у повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та відомостях про суб’єкта господарювання у Реєстрі

Підприємство набуває право на діяльність у сфері телекомунікацій після подання повідомлення про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій до національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. У разі виявлення помилки у поданому повідомленні суб’єкт господарювання може звернутися до НКРЗІ для виправлення невірної інформації.

Умови та випадки надання послуги

Підставою для отримання адміністративної послуги є виявлення суб’єктом господарювання помилки у поданому Повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій.
Виправлені (достовірні) відомості про суб’єкта господарювання, внесені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, оприлюднюються на офіційному вебсайті НКРЗІ.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Повідомлення про виправлення виявленої суб’єктом господарювання помилки у поданому Повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (за формою, затвердженою рішенням НКРЗІ від 17 грудня 2019 № 610 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2020 за № 11/34294)

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Виправлення відомостей про суб’єкта господарювання внесених до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии