Погодження статуту (змін до нього) Центрального депозитарію цінних паперів

Державна реєстрація статуту Центрального депозитарію здійснюється після його погодження з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Для того, щоб погодити статут або зміни до нього, уповноважена особа повинна подати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку заяву та відповідний пакет документів.

Умови та випадки надання послуги

Протокол загальних зборів акціонерів має містити рішення про затвердження статуту (змін до статуту), а також визначення уповноваженої особи для погодження та державної реєстрації статуту (змін до статуту).У документах, що надаються та мають більше одного аркуша, усі аркуші повинні бути пронумеровані, прошиті та засвідчені підписом уповноваженої особи та печаткою юридичної особи.тКопії документів, подання яких до Комісії передбачено, вважаються засвідченими в установленому порядку, якщо на таких копіях проставлено підпис уповноваженої особи юридичної особи.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про погодження статуту (змін до статуту) Центрального депозитарію цінних паперів | Протокол загальних зборів акціонерів або його копію, засвідчену підписом керівника та печаткою юридичної особи (за наявності) | Статут (зміни до статуту) Центрального депозитарію у трьох примірниках

Строки

Звичайне надання: У місячний строк

Результати

Погоджений статут (зміни до нього), Рішення про відмову у погодженні статуту (змін до статуту)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии