Виключення відомостей з Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування

У разі прийняття рішення про усунення корпоративного інвестиційного фонду, потрібно вилучити інформацію про нього з Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування. Для цього ліквідаційна комісія повинна подати заяву та перелік документів, оформлених відповідно до вимог Положення про порядок припинення корпоративного інвестиційного фонду.

Умови та випадки надання послуги

У разі виключення відомостей про пайовий інвестиційний фонд (далі – пайовий фонд) з Реєстру ліквідаційна комісія або уповноважений орган компанії з управління активами (далі -КУА) подає до НКЦПФР такі документи: заяву про виключення відомостей про Фонд з Реєстру, засвідчену підписом голови ліквідаційної комісії або уповноваженої особи КУА (додаток 4 до Положення про порядок припинення пайового інвестиційного фонду, затвердженого рішенням НКЦПФР від 19.11.2013 № 2605, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.12.2013 за № 2128/24660 (із змінами)); оригінал (дублікат) свідоцтва про включення відомостей про пайовий фонд до Реєстру. У разі втрати зазначеного оригіналу подається копія публікації про його втрату; оригінал(и) (дублікат(и)) тексту регламенту пайового фонду та змін до нього. У разі втрати зазначеного(их) оригіналу(ів) подається(ються) копія(ї) відповідної(их) публікації(й) про його (їх) втрату; засвідчені підписом уповноваженої особи КУА копії документів банку(ів), що підтверджують закриття рахунків, які були відкриті КУА з метою обслуговування діяльності з управління активами пайового інвестиційного фонду.Документи подаються до НКЦПФР із супровідним листом. Документи, що містять два і більше аркуші, повинні бути прошиті, пронумеровані та скріплені підписом уповноваженої особи.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про виключення відомостей про Фонд з Реєстру. | Оригінал (дублікат) свідоцтва про включення відомостей про фонд до Реєстру. | Оригінал(и) (дублікат(и)) тексту регламенту фонду та змін до нього. | Засвідчені підписом голови ліквідаційної комісії копії документів банківських(ої) установ(и), що підтверджують закриття рахунків, які були відкриті з метою обслуговування діяльності корпоративного інвестиційного фонду

Строки

Звичайне надання: 15 днів (робочі)

Результати

Розпорядження НКЦПФР про виключення відомостей про ІСІ з Реєстру., Повідомлення про відмову у виключенні відомостей про ІСІ з Реєстру., Повідомлення про залишення заяви без розгляду.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии