Дублікат сертифіката на здійснення діяльності на фондовому ринку

У разі виникнення необхідності отримати дублікат сертифіката на право здійснення діяльності на фондовому ринку необхідно звернутися до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку із заявою.

Умови та випадки надання послуги

У разі втрати виданого Комісією сертифіката особі видається його дублікат. Строк розгляду документів для отримання дубліката сертифіката та їх оформлення не повинен перевищувати тридцяти календарних днів з дня надходження до Комісії відповідних документів.Документи подаються особисто, через уповноважену особу або надсилаються поштою до структурного підрозділу, відповідального за реєстрацію вхідної кореспонденції в НКЦПФР.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката сертифіката у довільній формі із зазначенням причини втрати сертифіката | Оригінал або копію платіжного документа, засвідчену уповноваженим представником банку та відміткою банку, про перерахування плати на відповідні рахунки та у розмірі, визначені в установленому законодавством порядку на дату здійснення такої оплати, за видачу дубліката сертифіката. В призначенні платежу мають бути зазначені прізвище, ім’я, по батькові заявника та вид професійної діяльності на фондовому ринку, який був зазначений у втраченому сертифікаті.

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Дублікат сертифіката на право здійснення дій, пов’язаних з безпосереднім провадженням професійної діяльності на фондовому ринку

Вартість

Звичайне надання: 40.0 UAH

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии