Дублікат регламенту (змін до регламенту) інституту спільного інвестування

Для отримання дубліката регламенту інституту спільного інвестування необхідно звернутися із заявою, текстом зареєстрованого регламенту та переліком документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання дубліката регламенту (змін до нього) уповноважена особа заявника надає до НКЦПФР такі документи:
1) заяву про видачу дубліката регламенту (змін до нього) у довільній формі із зазначенням (у разі втрати регламенту (змін до нього)) посилання на конкретну вебсторінку вебсайту (URL-адресу), на якій розміщено таку інформацію;
2) текст зареєстрованого регламенту (змін до нього), оригінал якого (яких) втрачено, засвідчений підписом уповноваженої особи компанії з управління активами;
3) непридатний (непридатні) для користування регламент (зміни до нього) (у разі пошкодження регламенту (змін до нього)).
Документи, необхідні для надання адміністративної послуги, надсилаються поштою на адресу НКЦПФР: 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 30 або подаються до скриньки НКЦПФР.Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/vidatcha-dublkata-reglamentu-zmn-do-reglamentu-s/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката регламенту (змін до нього) у довільній формі із зазначенням (у разі втрати регламенту (змін до нього)) посилання на конкретну вебсторінку вебсайту (URL-адресу), на якій розміщено таку інформацію | Текст зареєстрованого регламенту (змін до нього), оригінал якого (яких) втрачено, засвідчений підписом уповноваженої особи компанії з управління активами. | Непридатний (непридатні) для користування регламент (зміни до нього) (у разі пошкодження регламенту (змін до нього))

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Дублікат регламенту (змін до регламенту)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии