Сертифікат екологічного аудитора

Право на проведення екологічного аудиту мають особи, що отримали сертифікат екологічного аудитора. Рішення про видачу сертифіката приймає Міністерство енергетики та захисту довкілля України складення кваліфікаційного іспиту.

Умови та випадки надання послуги

Підставою для отримання сертифіката є протокольне рішення Комісії із сертифікації екологічних аудиторів.
Комісія із сертифікації після розгляду матеріалів, наданих екзаменаційною комісією, виносить рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката, яке оформлюється протоколом.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява за встановленою формою, наведеною у додатку № 2 до Положення | Витяг із трудової книжки, завірений в установленому порядку | Довідка про проходження стажування за встановленою формою, наведеною у додатку № 3 до Положення | Копія диплома про вищу освіту, завірену в установленому порядку | Копія довідки про визнання іноземного документа про освіту (за наявності), завірену в установленому порядку | Копія документа для підтвердження наукового ступеня (за наявності), завірену в установленому порядку | Копія свідоцтва про проходження навчання з екологічного аудиту, завірена в установленому порядку | Особиста картка екологічного аудитора за встановленою формою, наведеною у додатку № 4 до Положення

Строки

Звичайне надання: 80 днів (календарні)

Результати

Видача сертифіката екологічного аудитора, Відмова у видачі сертифіката екологічного аудитора

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии