Переоформлення ліцензії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном на ім’я спадкоємця

Право на посередництво у працевлаштуванні за кордоном може переходити від ліцензіата, що був фізичною особою – підприємцем, до іншої фізичної особи, яка є її спадкоємцем. Таку ліцензію потрібно переоформити. Для цього спадкоємець подає до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України заяву та документи, що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії.

Умови та випадки надання послуги

У разі виникнення необхідності переоформити ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном на спадкоємця, необхідно звернутись до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з необхідним пакетом документів.Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства про переоформлення ліцензії розміщується на сайті Мінекономіки (www.mе.gov.ua) у розділі “Діяльність”, рубриці “Трудова міграція”, підрубрики “Посередництво у працевлаштуванні за кордоном”, не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про переоформлення ліцензії | Документи, що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії

Строки

Звичайне надання: У місячний строк

Результати

Наказ Мінекономіки про переоформлення ліцензії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, Відмова у переоформленні ліцензії

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии