Внесення змін щодо судна флоту рибної промисловості до Суднової книги України

У разі необхідності внесення до Суднової книги України змін щодо судна флоту рибної промисловості, що не підлягає нагляду класифікаційного товариства, судновласник подає до Державного агентства рибного господарства України заяву у довільній формі із обґрунтуванням причини змін до Суднової книги України та певний перелік документів до неї.

Умови та випадки надання послуги

Для отримання послуги необхідно подати до Держрибагентства заяву судновласника у довільній формі із зазначенням причини, що викликає необхідність виправлення відомостей, внесених до Суднової книги України та необхідні документи.Підтвердженням плати за видачу суднового білета є документ або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані Держрибагентству.
Подання (підписання) заяви особою, яка не має на це повноважень є підставою для залишення заяви про надання адміністративної послуги без розгляду.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Письмова заява судновласника у довільній формі із зазначенням причини, що викликає необхідність виправлення відомостей, внесених до Суднової книги України | Документ або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані Держрибагентству | Судновий білет

Строки

Звичайне надання: 5 днів (календарні)

Результати

Судновий білет, Рішення про відмову у видачі суднового білету

Вартість

Звичайне надання:

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии