Ліцензія на промисловий вилов водних біоресурсів за межами України

Для промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України підприємству чи фізичній особі-підприємцю
потрібна ліцензія. Для того, щоб її отримати, необхідно подати заяву разом з прикріпленими документами до ліцензуючого органу. Якщо заявник відповідає ліцензійним умовам і документи складені правильно та подані в повному обсязі, Держрибагентво схвалює рішення про видачу ліцензії.

Умови та випадки надання послуги

Для промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України підприємству потрібна ліцензія.У разі подання документів уповноваженим представником здобувача ліцензії додатково подається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство рибного господарства України

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про отримання ліцензії, за формою згідно з додатком 1 Ліцензійних умов; | Відомість про наявність у здобувача ліцензії матеріально-технічної бази для провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України (Додаток 2 до Ліцензійних умов) | Копія паспорта керівника здобувача ліцензії (або його уповноваженого представника) із відміткою контролюючого органу про повідомлення про відмову через свої релігійні переконання від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (подається тільки фізичними особами – підприємцями, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган) | Опис документів, що подаються для отримання ліцензії, у двох екземплярах (у разі подання документів у паперовій формі) (Додаток 3 до Ліцензійних умов)

Строки

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Результати

Рішення про видачу ліцензії на промисловий вилов водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Вартість

Звичайне надання:

Державне агентство рибного господарства України
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии