Зупинення дії ліцензії на виробництво ветеринарних препаратів

Ліцензія на провадження виду господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів може бути зупинена повністю або частково. У разі зупинення дії ліцензії за власним бажанням ліцензіат подає до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів заяву про зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Умови та випадки надання послуги

Для зупинення дії ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів ліцензіатом подається заява про зупинення власної ліцензії повністю або частково до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.
Дія ліцензії відновлюється повністю або частково у разі надання до органу ліцензування заяви про відновлення дії ліцензії повністю або частково та відомостей про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії повністю або частково

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Прийняття рішення про зупинення дії ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии