Переоформлення ліцензії на імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

Для здійснення діяльності з імпорту лікарських засобів потрібна ліцензія. У разі зміни найменування юрособи, ліцензію потрібно переоформити. Ліцензіат подає заяву та необхідні документи до Держлікслужби, що після розгляду приймає рішення про переоформлення ліцензії або відмову.

Умови та випадки надання послуги

Для переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) необхідно звернутись до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками із заявою, оформленою згідно з Додатком 14 до Ліцензійних умов. Форма опису документів встановлено у Додатку 8 до Ліцензійних умов.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Два примірники опису документів (додаток 8 Ліцензійних умов) | Документи (їх копії (фотокопії), засвідчені ліцензіатом), що підтверджують наявність підстав для переоформлення ліцензії

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Переоформлена ліцензія на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), Рішення про відмову у переоформлені ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии