Дублікат дозволу на здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю

У разі пошкодження або втрати дозволу на здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю небанківській фінансовій установі – управителю можна отримати дублікат. Для цього управитель подає до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку заяву.

Умови та випадки надання послуги

Підставами для видачі управителю дубліката дозволу є:- утрата бланка дозволу;- пошкодження бланка дозволу.Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/vydacha-dublikata-dozvolu-na-pravo-zdiisnennia-emisii-sertyfikativ-fondu-operatsii-z-nerukhomistiu-nebankivskii-finansovii-ustanovi-upravyteliu/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про видачу дубліката дозволу на право здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю небанківській фінансовій установі – управителю | Інформація про публікацію оголошення у відповідних засобах масової інформації (у разі втрати) | Оригінал бланка дозволу (у разі пошкодження)

Строки

Звичайне надання: 10 днів (робочі)

Результати

Видача дубліката дозволу на право здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю небанківській фінансовій установі – управителю

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии