Дозвіл на право здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю

Для здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю небанківській фінансовій установі – управителю необхідно отримати відповідний дозвіл. Для цього управитель подає заяву та пакет документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Умови та випадки надання послуги

Документи, що подаються до НКЦПФР відповідно до Положення, повинні бути викладені державною мовою.
Заява про видачу дозволу та документи, що додаються до неї, приймаються за описом. Опис подається у двох примірниках, один з яких повертається управителю з відміткою про дату прийняття документів НКЦПФР та підписом відповідальної особи, яка їх прийняла.
Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/vydacha-dozvolu-na-pravo-zdiisnennia-emisii-sertyfikativ-fondu-operatsii-z-nerukhomistiu-nebankivskii-finansovii-ustanovi-upravyteliu/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява на одержання дозволу на право емісії сертифікатів ФОН, підписана керівником емітента | Зразок договору про придбання сертифікатів ФОН, засвідчений підписом керівника управителя | Типові правила ФОН, затверджені в порядку, визначеному установчими документами управителя (крім тих управителів, які подавали типові правила ФОН разом із заявою про видачу ліцензії) | Установчі документи з усіма доповненнями й змінами до них | Фінансова звітність за останній рік, підтверджена аудитором | Фінансова звітність на останню звітну дату перед поданням заяви про одержання дозволу на здійснення емісії сертифікатів ФОН

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Видача дозволу на право здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю небанківській фінансовій установі – управителю

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии