Реєстрація пенсійної схеми недержавного пенсійного фонду

Пенсійні схеми, що визначають умови та порядок недержавного пенсійного забезпечення, розробляються з дотриманням вимог українського законодавства та підлягають реєстрації. Для цього уповноважена особа подає до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку заяву про реєстрацію, пенсійні схеми у двох примірниках та інші документи.

Умови та випадки надання послуги

Документи, подані пенсійним фондом до НКЦПФР, приймаються за описом. Опис складається у двох примірниках, один з яких повертається представнику ради пенсійного фонду, з відміткою про дату надходження документів. Кожний примірник пенсійної схеми має бути окремо прошитий, пронумерований, засвідчений підписами засновника (засновників).
У пенсійній схемі обов’язково зазначаються повне найменування фонду, код за ЄДРПОУ фонду, реєстраційний номер фонду відповідно до Державного реєстру фінансових установ, серія та номер свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, а також місцезнаходження ради фонду.
Кожен примірник пенсійної схеми має містити інформацію про її погодження радою пенсійного фонду та у передбачених Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» випадках представниками трудових колективів.Пенсійна схема (пенсійні схеми) оформлюються відповідно до глави 1 розділу III Положення.Копія протоколу ради пенсійного фонду про погодження пенсійної схеми (пенсійних схем) підписується головою ради пенсійного фонду.До заяви також додається копія протоколу зборів засновників пенсійного фонду або засвідчена підписом його керівника або особи, що має відповідні повноваження, копія документа про прийняття рішення уповноваженого органу одноосібного засновника про затвердження пенсійної схеми (пенсійних схем), засвідчена підписом голови зборів засновників.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява за формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/67/f409012n181.doc | Пенсійна схема (пенсійні схеми) (у двох примірниках) | Копія протоколу ради пенсійного фонду про погодження пенсійної схеми (пенсійних схем) | Копія протоколу зборів засновників пенсійного фонду або копія документа про прийняття рішення уповноваженого органу одноосібного засновника про затвердження пенсійної схеми (пенсійних схем)

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Реєстрація пенсійної схеми (пенсійних схем) недержавного пенсійного фонду

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии