Реєстрація правил страхування, змін та доповнень до них

У разі запровадження нових правил страхування або внесення змін чи доповнень до правил страхування страховик повинен подати нові правила, зміни та доповнення для реєстрації до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Умови та випадки надання послуги

У разі якщо страховик запроваджує нові правила страхування, чи коли до правил страхування вносяться зміни та (або) доповнення, страховик повинен подати ці нові правила, зміни та (або) доповнення для реєстрації до Нацкомфінпослуг. Правила страхування, подані для реєстрації, мають бути затверджені страховиком, пронумеровані та прошнуровані. Правила повинні відповідати вимогам, визначеним розділом ІІ Закону України «Про страхування», Характеристиці та класифікаційним ознакам видів добровільного страхування, затвердженій розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 09.07.2010 № 565, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.11.2010 за № 1119/18414, бути викладені державною мовою та мати суцільно пов’язаний закінчений зміст, граматично та логічно узгоджену інформацію. Заявник зобов’язаний виправити в Правилах страхування граматичні та стилістичні помилки у разі їх наявності.
До Правил страхування встановлюються також вимоги визначені Законом України «Про страхування», Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 913, зокрема вимоги пунктів 24 та 48 відповідних Ліцензійних умов, Характеристиками та класифікаційними ознаками видів добровільного страхування, затвердженими розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 09.07.2010 № 565, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.11.2010 за № 1119/18414.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява (супровідний лист) у довільній формі | Затверджені страховиком правила добровільного страхування, зміни та (або) доповнення до них

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Відмова у реєстрації правил страхування, змін та (або) доповнень до них, Реєстрація правил страхування, змін та (або) доповнень до них

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии