Погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі (для фізичної особи – іноземця)

Іноземець, що має намір збільшити чи набути істотної участі у фінансовій установі, зобов’язаний отримати письмове погодження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Для отримання такого погодження особа подає заяву та інші документи, зокрема інформацію про власний фінансовий стан та ділову репутацію.

Умови та випадки надання послуги

Вимоги до фінансового стану, ділової репутації заявника та його ланцюга володіння істотною участю встановлені розділом IV Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі.
Рішення Нацкомфінпослуг про погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі діє протягом дванадцяти місяців з дати його прийняття.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про отримання погодження набуття (збільшення) істотної участі у фінансовій установі, форма якої встановлена додатком 1 до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі | Документ, визначений абзацом другим підпункту 1 пункту 2 цього розділу II Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, щодо кожної юридичної особи, зареєстрованої згідно із законодавством України, через яку заявник опосередковано набуває або збільшує істотну участь у фінансовій установі (подається за наявності таких осіб у ланцюгу володіння істотною участю). | Документи, визначені підпунктом 1 пункту 3 цього розділу II Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, щодо кожної іноземної юридичної особи, через яку заявник опосередковано набуває або збільшує істотну участь у фінансовій установі (подається за наявності таких осіб у ланцюгу володіння істотною участю). | Опис документів, що подаються для отримання погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, із зазначенням кількості сторінок кожного документа. | Схематичне зображення ланцюга володіння істотною участю. | Копії документів, що дають змогу ідентифікувати фізичну особу – іноземця згідно із законодавством його країни проживання. | Документ щодо ділової репутації фізичної особи – іноземця – анкету (додаток 5 до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі). | Довідку про фінансовий стан заявника – фізичної особи (додаток 6 до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі) та підтвердні документи, які передбачені у додатку 6 до цього Порядку.

Строки

Звичайне надання: У місячний строк

Результати

Отримання погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі., Рішення про відмову у погодженні набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі.

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии