Погодження рекламних матеріалів щодо послуг з недержавного пенсійного забезпечення

Рекламні матеріали щодо послуг з недержавного пенсійного забезпечення подаються на погодження Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку не пізніше як за 10 робочих днів до їх розповсюдження.

Умови та випадки надання послуги

Заяву про погодження розповсюдження рекламних матеріалів та відповідні документи разом з описом рекламодавці через уповноважену особу подають безпосередньо до Комісії. Копія опису в день надходження заяви видається уповноваженій особі рекламодавця з відміткою про дату надходження документів.Особи, які надають агентські послуги у сфері недержавного пенсійного забезпечення відповідно до договору доручення про надання таких послуг, укладеного з адміністратором пенсійного фонду, та планують розповсюдити рекламні матеріали щодо суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення, інтереси яких вони представляють, додатково подають засвідчену в установленому порядку копію відповідного договору доручення.
Якщо рекламодавці планують розмістити рекламні матеріали на телебаченні або радіо, до Комісії подається сценарій рекламного відеоролика або аудиоролика із зазначенням його тривалості.
Рекламні матеріали, які планується розповсюджувати суб’єктами недержавного пенсійного забезпечення у пресі або у вигляді поліграфічних видань (буклети, пам’ятки, листівки, плакати) чи засобів наглядної агітації (рекламні стенди, банери та рекламні щити, наклейки тощо), до Комісії подаються у вигляді комп’ютерного макета у форматі одного з основних графічних редакторів (Corel DRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Page Maker, Quark Express). У разі неможливості виготовлення комп’ютерного макета необхідно надати письмовий та графічний макети (текст, ілюстрації) у форматі видань від А6 до А3.
Всі інші умови та випадки надання послуги (необхідні документи) можна переглянути на сайті НКЦПФР за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/admin_services/pohodzhennia-rozpovsiudzhennia-reklamnykh-materialiv-shchodo-posluh-z-nederzhavnoho-pensiinoho-zabezpechennia/ .

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про погодження розповсюдження рекламних матеріалів | Інформація про зміст рекламних матеріалів

Строки

Звичайне надання: 5 днів (робочі)

Результати

Погодження розповсюдження рекламних матеріалів щодо послуг з недержавного пенсійного забезпечення

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии