Реєстрація змін до пенсійної схеми недержавного пенсійного фонду

Пенсійні схеми та зміни до них підлягають реєстрації. Для цього засновник пенсійного фонду подає заяву та пакет документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Умови та випадки надання послуги

Документи, подані пенсійним фондом до НКЦПФР, приймаються за описом. Опис складається у двох примірниках, один з яких повертається представнику ради пенсійного фонду, з відміткою про дату надходження документів. Зміни до пенсійної схеми (пенсійних схем) фонду оформлюються окремим додатком до неї або викладенням пенсійної схеми (пенсійних схем) в новій редакції. У разі внесення змін до пенсійної схеми (пенсійних схем) у вигляді окремого додатка на титульній сторінці додатка робиться відмітка (напис) про те, що зазначений документ є невід’ємною частиною відповідної пенсійної схеми (пенсійних схем). Кожний примірник змін до пенсійної схеми має бути окремо прошитий, пронумерований, засвідчений підписами засновника (засновників).У пенсійній схемі обов’язково зазначаються повне найменування фонду, код за ЄДРПОУ фонду, реєстраційний номер фонду відповідно до Державного реєстру фінансових установ, серія та номер свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, а також місцезнаходження ради фонду. Кожен примірник змін до пенсійної схеми має містити інформацію про її погодження радою пенсійного фонду та у передбачених Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» випадках представниками трудових колективів.

Суб'єкти надання адміністративної послуги

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Можливість оскаржити в суді

Так

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про реєстрацію змін до пенсійної схеми (пенсійних схем) недержавного пенсійного фонду | Засвідчена підписом голови зборів засновників копія протоколу зборів засновників пенсійного фонду або засвідчена підписом його керівника або особи, що має відповідні повноваження, копія документа про прийняття рішення уповноваженого органу одноосібного засновника щодо затвердження змін до пенсійної схеми (пенсійних схем) | Зміни до пенсійної схеми (пенсійних схем), оформлені відповідно до глави 1 розділу III Положення (у двох примірниках) | Підписана головою ради пенсійного фонду копія протоколу ради пенсійного фонду про погодження змін до пенсійної схеми (пенсійних схем)

Строки

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Результати

Реєстрація змін до пенсійної схеми (пенсійних схем) недержавного пенсійного фонду

Вартість

Звичайне надання: Безоплатне надання

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии